Poduszki- niby zwykła rzecz, a potrafi wiele zmienić w  wystroju wnętrz. Ten prosty dodatek może sprawić, że nasza sypialnia czy salon nabierze przytulnego charakteru.

Poduszki nie tylko pełnią swoją praktyczną funkcję, ale doskonale sprawdzają się jako ozdoba wnętrza. Za ich pomocą możemy ocieplić wystrój, wprowadzić odrobinę koloru, nadać elegancji pomieszczeniu. Wszystko zależy od wzoru, faktury, barwy i  ilości. Ja stawiam zdecydowanie na dużą ilość poduch różnej wielkości i o różnych wzorach- tak lubię najbardziej:)

Na powyższym zdjęciu poduchy zdecydowanie dominują. Jest to dobry przykład na to, że potrafią rzeczywiście wiele wnieść do wnętrza. Gdyby nie one, pomieszczenie miałoby surowy, zimny charakter, a tak całkowicie odmieniają wystrój.

Podobnie jest i w tym przypadku. Białe wnętrze nieco „ożywia” kolor na poduszkach i sprawią, że aranżacja nie jest nudna.

Poduszki nie zawsze muszą kontrastować z resztą wystroju, w tym wypadku ich charakter jest dopełnieniem całej reszty aranżacji. Podobna kolorystyka i taka sama wielkość sprawia, że w pomieszczeniu panuje ład.