Własny gabinet to marzenie niejednego z nas. Niestety, ale wygospodarowanie oddzielnego pomieszczenia jako miejsca do pracy w domu nie zawsze jest możliwe- właściwie większość z nas nie może sobie na to pozwolić. Ale nie jest to problem, bo miejsce do pracy można wydzielić w salonie czy też w sypialni, a nawet w kuchni. Jeśli jesteś ciekawy, jak zorganizować własne mini- biuro w domu, zapraszam do obejrzenia galerii.

Domowy gabinet urządzony w pokoju dziennym czy w sypialni powinien ładnie wkomponowywać się w wystrój pomieszczenia. W przypadku pokoju dziennego należy pamiętać, że jest to pomieszczenie najbardziej reprezentatywne, w którym przyjmujemy gości, spędzamy najwięcej czasu, tak więc kącik do pracy nie powinien dominować nad resztą aranżacji, ani też przeszkadzać w spełnieniu jego podstawowych funkcji.

Do zorganizowania miejsca do pracy nie potrzeba wielu sprzętów. Wystarczy biurko bądź stolik, wygodny fotel/ krzesło oraz szafka do przechowywania papierów (ewentualnie pojemne szuflady przy biurku). Mogłoby się wydawać, że z takiej ilości elementów ciężko stworzyć ciekawą aranżację. Jeśli jeszcze nie masz pomysły na kącik do pracy obejrzyj poniższe zdjęcia.